"Your skin will be safer with our products"

DERMA-AGE YENİLEYİCİ CİLT BAKIM KREMİ

NEMLENDİRİR, CİLDİ BESLER

Herbaderm Derma-Age™ serisi matlaşmış, yorgun cilt problemlerine ve erken dönem çizgi ve kırışıklıkların temel nedeni olan nemsizliğe karşı düzenli kullanıldığında gözle görülür sonuçlar sunar.
Dermatologically Tested

55 ml

 1. Çizgi ve Kırışıklar
 2. Renk Düzensizlikleri
 3. Eşit Olmayan Cit Tonu
 4. Mat ve Yorgun Görünüm
 5. Nemsizlik, Kuruluk, Pullanma
Temiz ve kuru cilt üzerine uygulanır. Yüzünüze ve boynunuza hafif dairesel hareketlerle nazikçe yayınız. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanılmalıdır.
Nar Özü: İçeriğindeki doğal Anti-Oxidant Nar Özü, cildin cansızlaşmasına ve sıkılığını kaybetmesine, kırışıklık ve lekelere sebep olan Serbest Radikalleri nötralize ederek yaşlanma belirtilerine karşı cildi koruma altın alır.
Hydrating Mineral Complex: "Kırışık ve Yorgun Görünümün" temel nedenlerinden olan nemsizliğe karşı ciltte yeterli miktarda su tutulmasını destekler.
B3 Vitamini: Ciltteki yağlanmayı azaltmaya, gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı B3 Vitamini aynı zamanda lekeli ve kızarık ciltlerde cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.
Allantoin+Panthenol+Vitamin E: Cildi cok güçlü nemlendirir, yağlandırmaz, cilt bariyerini güçlendirir, cildin su tutma kabiliyetini artırır.
 1. PARABEN
 2. PHYTALATES
 3. PETROLEUM JELLY
 4. PARAFIN
 5. DYE
 6. SLS
 7. SLES
 8. DEA, MEA

Cildinizi ürünlerimizle güvende hissedin