"Your skin will be safer with our products"

DERMASEBUM ARINDIRICI CİLT BAKIM KREMİ

NEMLENDİRİR, CİLDİ BESLER

Herbaderm Dermasebum™ serisi yağlı cilt sorunlarına ve erken yaşlanmanın temel nedeni olan nemsizliğe karşı düzenli kullanıldığında gözle görülür sonuçlar sunar.
Dermatologically Tested

55 ml

 1. Nemsizlik
 2. Siyah Noktalar
 3. Sivilcelere Yatkınlık
 4. Renk Düzensizlikleri
 5. Yağlı ve Parlayan bir Cilt
 6. Genişlemiş, Tıkanmış Gözenekler
Temiz ve kuru cilt üzerine uygulanır. Yüzünüze ve boynunuza hafif dairesel hareketlerle nazikçe yayınız. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanılmalıdır.
B3 Vitamini: Ciltteki yağlanmayı azaltmaya, gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı B3 Vitamini aynı zamanda lekeli ve kızarık ciltlerde cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.
Zinc Gluconate: Siyah noktaları, genişlemiş gözenekleri, ciltteki yağlılığı ve parlamayı azaltmaya yardımcıdır. Cildi arındırır.
5 Bitkisel Extract: Cildin kendini yenileme sürecini hızlandıran Alpha Hydroxy Acidlerce zengin Yabanmersini, Şeker kamışı, Akça ağaç, Limon ve Portakal ekstraktlarının içeriğindeki doğal AHA'lar ölü dokuyu ciltten uzaklaştırmaya yardım eder, cilt homojen, pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm kazanır.
Allantoin+Panthenol+Vitamin E: Cildi çok güçlü nemlendirir, cilt bariyerini güçlendirir, cildin su tutma kabiliyetini artırır.
 1. PARABEN
 2. PHYTALATES
 3. PETROLEUM JELLY
 4. PARAFIN
 5. DYE
 6. SLS
 7. SLES
 8. DEA, MEA

Cildinizi ürünlerimizle güvende hissedin