"Your skin will be safer with our products"

BETA SOLUTION SALİSİLİK ASİT %2 SUPERSERUM

KARMA VE YAĞLI CİLTLER İÇİN ARINDIRICI BAKIM

Gözeneklere derinlemesine nüfuz edebilen Salisilik asit cilt yüzeyinde biriken ve gözenekleri tıkayan ölü deriyi, yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını parçalayarak uzaklaştırır.

Cilt yüzeyindeki sebum miktarını azaltmaya

Gözenekleri yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırmaya

Cildi sıkılaştırmaya, gözenekleri küçültmeye

Siyah noktaları ve renk düzensizliklerini azaltmaya

Cildin daha aydınlık ve temiz görünmesine yardım eder.

KULLANIM ŞEKLİ

Avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu temiz ve kuru cildinize masaj yaparak uygulayınız. Sadece geceleri kullanınız. Cildinizi Salisilik asite alıştırmak için 1 hafta boyunca iki günde bir uygulama yapınız. Ardından günde 1 kereden fazla olmamak şartıyla her gece yatmadan önce cildinize uygulayınız. Ürün cilt tarafından emildikten sonra, nemlendirici kreminizi sürünüz.

Kullanmadan önce ufak bir bölgede günde bir kez 3 gün boyunca uygulama yaparak cildinizin Salisilik asite karşı hassasiyetini test etmenizi tavsiye ederiz.

Kullanımı hakkında daha detaylı bilgi için lütfen uyarılar kısmını okuyunuz.UYARILAR

Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diger AHA ve BHA asitleri ile, Retinol ve Peptide içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Harici kullanım içindir. Göz çevresine uygulama yapmayınız, gözle temasından kaçınınız.

Salisilik asit güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+SPF koruma faktörlü güneş koruyucu krem uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız.Cildinizi ürünlerimizle güvende hissedin