CİLT BAKIMI / BROAD SPEKTRUM GÜNEŞ KORUYUCULAR

SUYA DAYANIKLI GÜNEŞ KORUYUCU YÜZ KREMİ
50+SPF SUYA DAYANIKLI


Yüz, boyun ve dekolte bölgesi için, güneşe bağlı kırışıklık ve koyu leke oluşumuna karşı güçlü koruma

75ml

Fotostabil UVA, UVB filtre sistemi, vitaminler ve bitki özleri ile geliştirilmiş ultra hafif, hızla emilen formülü sayesinde güneşin zararlı ve yakıcı etkisine karşı cildinizi korur ve nemlendirir. Koyu lekeler, kırışıklıklar ve cilt yaşlanmasına neden olan UVA ve yanıklara neden olan UVB ışınlarına karşı etkili koruma sağlar. Suya dayanıklıdır. 50+SPF koruma faktörü sayesinde çok açık tenli ve güneşe çok hassas ciltler için de idealdir.

Form; Emülsiyon

Dermatolojik olarak test edilmiştir

İÇERMEZ


ETKİLİ OLDUĞU CİLT PROBLEMLERİ

Güneş yanıkları ve güneş kaynaklı lekeler, ince çizgiler ve kırışıklıklar

CİLT TİPLERİ

Tüm cilt tipleri için yüz, boyun ve dekolte bölgesi

NE ZAMAN VE NASIL UYGULANIR

Güneşe çıkmadan 15 dakika önce cildinize bol miktarda uygulayınız. Özellikle terleme, yüzme ve kurulandıktan sonra tekrar uygulayınız. Ürünü cildinize sık aralıklarla ve bolca uygulayınız. Çünkü uygulama miktarını azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır.

BİLMEKTE FAYDA VAR

UVA ışınları cildin erken yaşlanmasına neden olurken UVB ışınları yanıklardan ve bronzlaşmadan sorumludur. Cilde derinlemesine nüfuz eden UVA ışınları koyu lekelere, sarkma ve kırışıklıklara neden olur. Her gün düzenli olarak güneş kremi kullanmak ise cildinize yapacağınız en büyük iyiliktir.

UYARILAR VE SAKLAMA KOŞULLARI

Güneşe uzun sure maruz kalmak tehlikelidir, bir güneş koruma ürünü kullanıyor olsanız bile güneş altında uzun süre kalmayın. Çünkü hiçbir güneş koruma ürünü %100 koruma sağlamaz

11.00-16.00 saatleri arasında güneşe maruz kalmaktan kaçının. Bebekleri ve küçük çocukları direkt güneş ışınlarından koruyun.

Göz çevresiyle temas ettirmeyin, gözle teması halinde bol suyla yıkayın.

Saklama Koşulları; Direkt güneş ışığından koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

ÇÖZÜM ODAKLI CİLT BAKIMI

1

Gelişmiş, fotostabil UVA+UVB filtreleri içerir.

2

Güneş ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlar.

3

Broad Spektrum koruma sağlar. Hem UVB hem de UVA ışınlarına karşı korur.

4

Makyaj altına uygulanabilir. Beyaz iz bırakmaz, rahatsız edici bir kokusu yoktur.

5

Nemlendirici etkisiyle güneşlenme sonrası oluşan cilt kuruluğunu önlemeye yardım eder.


NEDEN HERBADERM GÜNEŞ KORUYUCU KREM?

Yaz kış fark etmeksizin dünyamıza aynı şiddette ulaşan UVA ışınları camdan ve bulutlardan da geçebilir. Cildin derinlerine nüfuz ederek dermisin alt katmanlarına kadar ulaşır. Güneş yanıkları, foto yaşlanma ve pigment bozukluklarına sebep olur. Yoğunluğu mevsime, bölgeye ve saate göre değişen UVB ışınları yılın 365 günü cildimize hasar verici potansiyele sahiptir. Özellikle yüksek bölgelerde ve ışığı yansıtan yüzeylerde ( kar ve buz ) etkisi 2 kat artar. UVB ışınları güneş yanıkları, kızarıklık ve güneş alerjisi gibi sorunlara sebep olur.

Herbaderm Güneş Koruyucu Yüz kremi gelişmiş, fotostabil UVA&UVB filtrelerinin yanı sıra cildin güneşe karşı direncini artıran Niacinamide, Centella Asiatica Ekstrakt, Biberiye, Panthenol, E Vitamini ve Shea yağı içerir. Lekeler, çizgi ve kırışıklıklar, genişlemiş gözenekler ve yağlı cilt problemlerine aynı anda çözüm üreten Niacianamide’ın (B3 vitamini) cildi ultraviyole ışınlarından kaynaklanan hasarlara karşı koruduğu ve güneş lekelerinin rengini açtığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Centella Asiatica Ekstrakt, cildi rahatlatır ,cilt bariyerini onarır. Biberiye Ekstraktı, güçlü antioksidan özelliğiyle serbest radikal hasarlarına karşı cildi korumaya yardım eder. Panthenol, E Vitamini, Shea yağı: Cildi besler, nemlendirir. Güneşlenme sonrası oluşan cilt kuruluğunu önler. Herbaderm Güneş Koruyucu Krem, UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlarken güneş lekelerin rengini açmaya yardımcı olur.EN GÜÇLÜ SONUÇLAR İÇİN BİRLİKTE KULLANIN
TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN

LEKE, KIRIŞIKLIK KARŞITI, SIKILAŞTIRICI VE AYDINLATICI

1LEKELERİ AZALT
L-ASCORBİK ASİT %10
LEKE KARŞITI
LUMISKIN %4
2YAŞLANMA KARŞITI SPF 50+
L-ASCORBİK ASİT %10
SUYA DAYANIKLI
GÜNEŞ KORUYUCU YÜZ KREMİ
DAHA FAZLA BAKIM ÖNERİSİ

SİZDEN GELENLER


Tamamen aynı DNA ile yola başlayan iki insan düşünün. Biri sigara içip bronzlaşıyor, diğeri ise ikisinden de kaçınıyor. Sizce bu, cildin görünümünde bir fark yaratır mı?

Araştırmacıların buna cevabı kocaman bir evet.

Plastik cerrah Dr. Bahman Guyuron liderliğindeki uzman ekip ABD'deki ikizler festivalinde çekilen 186 tek yumurta ikizinin yüz fotoğraflarını analiz etti. İkizler ayrıca yaşamları ve günlük alışkanlıkları hakkında ayrıntılı anketler doldurdu.

Sigara içen ve güneş kremi sürmeden dışarıda çok zaman geçiren kardeşin, sigara ve bronzlaşmadan kaçınan ikiz kardeşinden çok daha yaşlı göründüğü ortaya çıktı. Daha fazla ince çizgileri, daha derin ve bol kırışıklıkları vardı ve cildi daha lekeliydi.

Bulutlu günlerde bile hem Mavi Işık hem UVA&UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan 50+SPF tam spektrum korumalı bir güneş koruyucu kullanmaya dikkat edin ve dışarıda olduğunuz süre boyunca her iki saatte bir güneş kreminizi yeniden uygulayın. Yaz aylarında D vitamini üretmek için 15-20 dakika  kadar güneşe maruz kalmanın hala önemli olduğunu da unutmayın.