CİLT BAKIMI / BROAD SPEKTRUM GÜNEŞ KORUYUCULAR

SUYA DAYANIKLI GÜNEŞ KORUYUCU SÜT
50+SPF SUYA DAYANIKLI


UVA&UVB ÇOK YÜKSEK KORUMA
Yoğun Nemlendirme; Allantoin, Shea Yağı, Panthenol

150ml

Fotostabil UVA, UVB filtre sistemi, vitaminler ve bitki özleri ile geliştirilmiş ultra hafif, hızla emilen formülü sayesinde güneşin zararlı ve yakıcı etkisine karşı cildinizi korur ve nemlendirir. Koyu lekeler, kırışıklıklar ve cilt yaşlanmasına neden olan UVA ve yanıklara neden olan UVB ışınlarına karşı etkili koruma sağlar. Suya dayanıklıdır. 50+SPF koruma faktörü sayesinde çok açık tenli ve güneşe çok hassas ciltler için de idealdir.

Form; Emülsiyon

Dermatolojik olarak test edilmiştir
İÇERMEZ


ETKİLİ OLDUĞU CİLT PROBLEMLERİ

Güneş yanıkları, leke ve kırışıklıklar

CİLT TİPLERİ

Tüm cilt tipleri için uygundur

NE ZAMAN VE NASIL UYGULANIR

Güneşe çıkmadan 15 dakika önce cildinize bol miktarda uygulayınız. Özellikle terleme, yüzme ve kurulandıktan sonra tekrar uygulayınız. Ürünü cildinize sık aralıklarla ve bolca uygulayınız. Çünkü uygulama miktarını azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır.

BİLMEKTE FAYDA VAR

UVA ışınları cildin erken yaşlanmasına neden olurken UVB ışınları yanıklardan ve bronzlaşmadan sorumludur. Cilde derinlemesine nüfuz eden UVA ışınları koyu lekelere, sarkma ve kırışıklıklara neden olur. Her gün düzenli olarak güneş kremi kullanmak cildinize yapacağınız en büyük iyiliktir.

UYARILAR VE SAKLAMA KOŞULLARI

Güneşe uzun sure maruz kalmak tehlikelidir, bir güneş koruma ürünü kullanıyor olsanız bile güneş altında uzun süre kalmayın. Çünkü hiçbir güneş koruma ürünü %100 koruma sağlamaz

11.00-16.00 saatleri arasında güneşe maruz kalmaktan kaçının. Bebekleri ve küçük çocukları direkt güneş ışınlarından koruyun.

Göz çevresiyle temas ettirmeyin, gözle teması halinde bol suyla yıkayın.

Saklama Koşulları; Direkt güneş ışığından koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

ÇÖZÜM ODAKLI CİLT BAKIMI

1

Gelişmiş, fotostabil UVA+UVB filtreleri içerir.

2

Güneş ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlar.

3

Broad Spektrum koruma sağlar. Hem UVB hem de UVA ışınlarına karşı korur.

4

İçeriğindeki Allantoin, Shea Yağı, Panthenol ve E Vitamini ile cildi nemlendirir, rahatlatır.

5

Kum tutmaz, yapışmaz, parfüm ilave edilmemiştir. Beyaz iz bırakmaz, rahatsız edici bir kokusu yoktur.


NEDEN HERBADERM GÜNEŞ KORUYUCU SÜT?

Yaz kış fark etmeksizin dünyamıza aynı şiddette ulaşan UVA ışınları camdan ve bulutlardan da geçebilir. Cildin derinlerine nüfuz ederek dermisin alt katmanlarına kadar ulaşır. Güneş yanıkları, foto yaşlanma ve pigment bozukluklarına sebep olur. Yoğunluğu mevsime, bölgeye ve saate göre değişen UVB ışınları yılın 365 günü cildimize hasar verici potansiyele sahiptir. Özellikle yüksek bölgelerde ve ışığı yansıtan yüzeylerde ( kar ve buz ) etkisi 2 kat artar. UVB ışınları güneş yanıkları, kızarıklık ve güneş alerjisi gibi sorunlara sebep olur.

Herbaderm Güneş Koruyucu Süt gelişmiş, fotostabil UVA&UVB filtrelerinin yanı sıra cildin güneşe karşı direncini artıran Allantoin, Shea Butter, Panthenol ,Gliserin ve E Vitamini içerir. Gliserin ve Panthenol ile güneşin kurutucu etkisine karşı cildinizi hızla ve çok güçlü nemlendirir. E Vitamini antioksidan gücüyle güneşin ürettiği serbest radikal hasarlarına karşı cildi korumaya yardım eder. Allantoin ve Shea Yağı: Cildi besler, nemlendirir. Güneşlenme sonrası oluşan cilt kuruluğunu önler.EN GÜÇLÜ SONUÇLAR İÇİN BİRLİKTE KULLANIN
TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN

LEKE, KIRIŞIKLIK KARŞITI, SIKILAŞTIRICI VE AYDINLATICI

1LEKELERİ AZALT
L-ASCORBİK ASİT %10
LEKE KARŞITI
LUMISKIN %4
2YAŞLANMA KARŞITI SPF 50+
L-ASCORBİK ASİT %10
SUYA DAYANIKLI
GÜNEŞ KORUYUCU SÜT
DAHA FAZLA BAKIM ÖNERİSİ

SİZDEN GELENLER


İster bronzlaşmadan yaşayamayan biri olun, ister bahçeyle uğraşırken, yürürken ve hatta araba kullanırken istemeden UV ışınlarına maruz kalın, cildinizde güneş hasarı olma ihtimali hep vardır. Tüm cilt hasarlarının yaklaşık %90'ı güneşten kaynaklanır. Güneş altında korunmasız olarak geçirdiğiniz süre arttıkça cilt kanseri riski de artar. Bu nedenle güneşe maruz kalan bölgelere güneş koruyucu sürerek kışın bile cildinizi koruyun. 

Şapka ve uzun kollu kıyafetler de yardımcı olur. Işınların en güçlü olduğu 11 ile 16 saatleri arasında güneşten kaçının.