CİLT BAKIMI / MAVİ IŞIK KORUMA, FULL SPEKTRUM GÜNEŞ KREMLERİ

MATLAŞTIRICI AQUA EMULSION GÜNEŞ KORUYUCU KREM
MAVİ IŞIK KORUMA, UVA&UVB

Sebum düzenleyici, parlama karşıtı, yağlı ve aşırı yağlı ciltler


40ml

Yağlı ve akneye meyilli ciltlerde güvenli, Tam Spektrum 360° koruma sağlayan ilk ve tek kremdir. Dijital cihazlardan yayılan Mavi Işık, UVA&UVB ve Infrared A ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcı olur. Renksiz, renkli açık ton ve renkli orta ton formu mevcuttur. Suya dayanıklı ve çok yüksek koruma sağlar.

Ultra Hafif formül

Form; Emülsiyon

Dermatolojik ve Oftalmolojik olarak test edilmiştir.İÇERMEZ


ETKİLİ OLDUĞU CİLT PROBLEMLERİ

Mavi Işık, UVA&UVB ışınlarının neden olduğu derin, koyu lekeler ve kırışıklıklar.

CİLT TİPLERİ

Yağlı ve akneye meyilli ciltler

NE ZAMAN VE NASIL UYGULANIR

Sabahları ve gün içerisinde arzu ettiğiniz sıklıkta ya da güneşe çıkmadan 15 dakika önce bol miktarda uygulayınız. Makyaj altında kullanmak için uygundur.

BİLMEKTE FAYDA VAR

Cildimiz için tek başına UV koruma yeterli değildir. Akıllı telefonlardan, dijital cihazlardan ve güneşten gelen mavi ışık, cilde UVA ışınlarından daha fazla zarar verir.

UVA leke ve kırışıklığa, UVB yanıklara, UV ışınlarına göre daha derinlere nüfuz edebilen mavi ışık ise ani, derin ve kalıcı lekelere, kolajen yıkımına sebep olur.

Aknpro Matlaştırıcı Aqua Emulsion hem güneş hem de dijital cihazlardan yayılan Mavi Işık ve güneşten yayılan UVA&UVB ışınlarına, leke ve kırışıklık oluşumuna karşı günlük korunma ihtiyacınızı karşılar.

UYARILAR VE SAKLAMA KOŞULLARI

Harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Gözle direkt temasından kaçınınız. Gözle teması halinde bol suyla yıkayınız.

Saklama Koşulları; Direkt güneş ışığından koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

ÇÖZÜM ODAKLI CİLT BAKIMI

1

Antioxidant Peptide Carnosine Mavi Işık ve Infrared hasarlarına karşı cildin sahip olduğu kolajeni korumaya, sentezlenmesini hızlandırmaya yardımcı olur, sıkılık ve elastikiyeti artırır.

2

50 + SPF koruma faktörü ile UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.

3

Akneye meyilli ciltler için uygundur. Nordihidroguaretik asit ve oleanolik asit içeren formülü ile yağlanmayı ve parlamayı azaltır, cildi matlaştırır.

4

E Vitamini ve gliserin ile cildi nemlendirir.


NEDEN AKNPRO MATLAŞTIRICI AQUA EMULSION?

Güneş ışınlarının sadece %10’nu UV ışınlarından oluşur. Geri kalan %90’nı Mavi Işık ve Infrared ışınlarından oluşmaktadır. UV ışınlarına göre daha uzun dalga boyuna sahip Mavi Işık cildin derinlerine nüfuz ederek, çizgilere ve koyu lekelere neden olur.

Aknpro Matlaştırıcı Aqua Emulsion hem güneş hem de dijital cihazlardan yayılan Mavi Işık ve güneşten yayılan UVA&UVB ve Infrared A ışınlarına, leke ve kırışıklık oluşumuna karşı cildi korumaya yardım eder. Yağlı ve akneye meyilli ciltlerde kullanımı güvenlidir.EN GÜÇLÜ SONUÇLAR İÇİN BİRLİKTE KULLANIN
TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN

LEKE, KIRIŞIKLIK KARŞITI, SIKILAŞTIRICI VE AYDINLATICI

1GÖZENEKLERİ YAĞDAN ARINDIR (PEELING)
L-ASCORBİK ASİT %10
BETA SOLUTION
SALİSİLİK ASİT % 2Güneş Koruyucu ile birlikte kullanın
2SIKILAŞTIR, DOLGUNLAŞTIR
L-ASCORBİK ASİT %10
HYALURONİK 3D
MULTI-MOLEKÜLER
HYALURONİK ASİT %1
3MAVİ IŞIKTAN VE GÜNEŞTEN KORU
L-ASCORBİK ASİT %10
AKNPRO
MATLAŞTIRICI AQUA EMULSİON SPF 50+ Suya Dayanıklı, Mavi ışık ve UV ışınlarına maruz kaldığın her an
DAHA FAZLA BAKIM ÖNERİSİ

SİZDEN GELENLER


Sabah kalkar kalkmaz sosyal medya hesaplarımızı kontrol edip, gece son bir kez bakmadan uykuya dalamıyoruz. Dijital ekranların önünde günde ortalama 12 saat harcarken güneş ışınlarından çok daha uzun süre mavi ışıkla bir aradayız. UV ışınlarına göre daha derinlere nüfuz edebilen mavi ışık derin lekelere, çizgi ve kırışıklıklara sebep oluyor. Bu nedenle cildimizin UV korumadan daha fazlasına ihtiyacı var!

Aknpro Matlaştırıcı Aqua Emulsion serimiz Mavi ışık ve UV ışınlarına karşı ihtiyacınız olan “Tam Korumayı” yağlı ve akneye meyilli ciltler içinde güvenli bir formül ile sunuyor.

Üstelik, cildinize tam koruma sağlamasının yanında cilde doğal bir renk veren açık ve orta tonda renk seçenekleri var.