CİLT BAKIMI / SUPER SERUMLAR

AHA-PEELING 
GLİKOLİK ASİT %8 SUPER SERUM


Siyah Noktaları, İnce Çizgileri ve Cilt Yüzeyindeki Lekeleri Azaltır

30ml

Glikolik asit, cildi çizerek ve ovalayarak çalışan mikro tanecikli jel peelinglerin aksine cilt yüzeyindeki ölü deriyi, fiziksel olarak ovalamadan, parçalayarak uzaklaştırır. Alttaki genç ve yeni cildi açığa çıkararak, siyah noktaların ve lekelerin yanı sıra ince çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Form; Su bazlı formül

Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir.İÇERMEZ


ETKİLİ OLDUĞU CİLT PROBLEMLERİ

İnce çizgiler, lekeler, siyah noktalar.

CİLT TİPLERİ

Her cilt tipine uygundur.

NE ZAMAN VE NASIL UYGULANIR

Sadece geceleri. Günde bir kez sadece geceleri avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu masaj yaparak temiz ve kuru cildinize uygulayın. Cildinizin serumu emmesi için biraz bekleyin. Ardından nemlendiricinizi sürün. Hassas ciltlerin haftada 2-3 kullanması tavsiye olunur.

BİLMEKTE FAYDA VAR

Cildi arındırıp yenilediği için, ardından uygulanan ürünlerin emilimini artırarak, etkilerini daha kısa sürede göstermelerine yardım eder.

UYARILAR VE SAKLAMA KOŞULLARI

Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile, retinol ve peptide içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz çevresine uygulama yapmayınız, gözle temasından kaçınınız. Glikolik asit güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+SPF koruma faktörlü güneş koruyucu uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız. Saklama Koşulları; Serin ve kuru yerde saklayınız, direkt güneş ışığından uzak tutunuz.

ÇÖZÜM ODAKLI CİLT BAKIMI

1

Ölü deriyi uzaklastırır, Cildi yeniler, canlandırır.

2

Leke ve renk düzensizliklerini azaltır.

3

Siyah noktaları azaltır.

4

İnce çizgilerin görünümünü yumuşatır.


ETKİNLİĞİ KANITLANMIŞ İÇERİK

Glikolik Asit
Alfa hidroksi asitler (AHAs) arasında en düşük molekül boyutuna sahip en güçlü asittir. Doğaldır; şeker kamışından ya da elma, üzüm, greyfurt gibi asidik meyvelerden elde edilir. Keratolitiktir. Ölü deriyi bir arada tutan bağları gevşeterek cilt yüzeyinin kimyasal olarak soyulmasına yardımcı olur, böylece siyah noktaların, lekelerin ve ince çizgilerin görünümü azalır.


EN GÜÇLÜ SONUÇLAR İÇİN BİRLİKTE KULLANIN
TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN

LEKE, KIRIŞIKLIK KARŞITI, SIKILAŞTIRICI VE AYDINLATICI

1ÖLÜ DERİYİ UZAKLAŞTIR (PEELING)
L-ASCORBİK ASİT %10
AHA - PEELING
GLİKOLİK ASİT %8 Güneş Koruyucu ile birlikte kullanın
2SIKILAŞTIR, DOLGUNLAŞTIR
L-ASCORBİK ASİT %10
HYALURONİK 3D
MULTI-MOLEKÜLER
HYALURONİK ASİT %1
3LEKELERİ AZALT
L-ASCORBİK ASİT %10
LEKE KARŞITI
LUMISKIN %4
4LEKELERİ AZALT, NEMLENDİR
L-ASCORBİK ASİT %10
RENK AÇICI
LEKE KREMİSPF 30+
DAHA FAZLA BAKIM ÖNERİSİ

SİZDEN GELENLER


Cildin en üst tabakası olan epidermis, çevresel faktörlere karşı koruyucu bir kılıf görevi görür; hücrelerin ve lipitlerin sürekli çoğalmasıyla her 28 günde bir kendini yeniler. Yaşlandıkça, doğal cilt hücre döngüsü yavaşlar, ölü cilt hücreleri yüzeyde birikerek cildin donuk ve cansız görünmesine neden olur. Düzenli kullanıldığında % 8 Glikolik Asit içeren Aha-Peeling Super Serum cildin yenilenme döngüsünü hızlandırır, ölü ve nemini kaybetmiş deriyi ciltten uzaklaştırarak alttaki genç ve daha eşit tona sahip cildi açığa çıkarır.