CİLT BAKIMI / SUPER SERUMLAR

SAF VİTAMİN C
L-ASKORBİK ASİT %10 SUPER SERUM


Aydınlatıcı, Kırışıklık Karşıtı, Antioksidan Koruma

30ml

C vitamini, çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltan, cilt tonunu aydınlatan güçlü bir antioksidan olmasının yanı sıra kolajen ve hyaluronik asit sentezini de destekleyerek yaşlanma belirtilerine karşı hızlı ve gözle görülür sonuçlar sunar.

Form; Susuz formül

Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir.İÇERMEZ


ETKİLİ OLDUĞU CİLT PROBLEMLERİ

Hiperpigmentasyon, lekeler, renk eşitsizliği, çizgi ve kırışıklıklar, yorgun cilt görünümü.

CİLT TİPLERİ

Her cilt tipine uygundur.

NE ZAMAN VE NASIL UYGULANIR

Gece ve Gündüz. Günde iki defa, avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu masaj yaparak temiz ve kuru cildinize uygulayın. Cildinizin serumu emmesi için biraz bekleyin. Ardından nemlendiricinizi sürün.

ALTERNATİF UYGULAMA ŞEKLİ

Avucunuza alacağınız nemlendirici kremin içine damlatarak da uygulanabilir. Göz çevresine direkt olarak uygulanmaz. Göz çevresi nemlendiricinizi yaşlanma karşıtı güçlü bir kreme dönüştürmek isterseniz parmak ucunuza alacağınız kremin içine ufacık bir damla damlatıp uygulayabilirsiniz.

BİLMEKTE FAYDA VAR

İdeal stabilite için susuz formüle edilen bu ürün, C vitamininin en saf ve en etkili formu olan L-Askorbik Asit içerir. Susuz formülü sayesinde su içeren diğer C Vitamini serumlar gibi okside olmaz, rengi kahverengiye dönüşmez.

Bu ürün yağ içermez ancak C vitaminin yapısı gereği birkaç saniye kadar ciltte – geçici ve hafif – yağlıymış hissiyatı yaratabilir.

UYARILAR VE SAKLAMA KOŞULLARI

Göz çevresine direkt olarak uygulanmamalıdır.

C Vitamini cildin güneşe karşı hassasiyetini artırmaz, güneşin neden olduğu hasarlarla savaşır; fakat güneş koruyucu kremin yerine geçemez. Bu nedenle erken yaşlanma belirtilerine karşı güneş koruyucu krem her gün kullanılmalıdır.

Hasar görmüş cilde uygulama yapılmamalıdır.

Güneşten yanmış ciltte kullanılmamalıdır.

Hassas cildiniz varsa patch test yapılması önerilir.

Ürün önce çene altı veya kol içi gibi az görünür bölgeye uygulanmalıdır. 24 saat boyunca yıkanmamalıdır. Eğer kızarıklık, kaşıntı, döküntü gibi belirtiler meydana gelmemişse ürün kullanımına devam edilebilir.

Nadir de olsa; hassas ciltlerde geçici kızarıklık veya kaşıntıya sebebiyet verebilir.

Saklama Koşulları; Işık almayan, serin ve kuru yerde saklayınız.

ÇÖZÜM ODAKLI CİLT BAKIMI

1

Antioksidan Koruma

Serbest radikallerle savaşır.

2

Leke Karşıtı

Renk düzensizliklerinin ve orta şiddetteki lekelerin görünümünü azaltır.

3

Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı

Antioksidan gücü sayesinde cildin sahip olduğu kolajeni korur, kolajen ve hyaluronik asit sentezini hızlandırır. Erken dönem ince çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu önlemeye yardım eder.

4

Cilt Tonu Aydınlatıcı

C Vitamini kolajen sentezini hızlandırarak, melanin seviyesini azaltır. Antioksidan ve anti-inflamatuardır. Tüm bu özellikleri sayesinde cilt tonunu aydınlatır.


ETKİNLİĞİ KANITLANMIŞ İÇERİK

L-Askorbik Asit
C Vitamininin en saf ve direkt formu olan L-Askorbik Asit kolajen ve hyaluronik asit sentezinde direkt rol oynar. C vitamini türevlerine göre ( SAP, MAP) daha hızlı sonuçlar verir. Antioksidan ve Anti-inflamatuardır.


EN GÜÇLÜ SONUÇLAR İÇİN BİRLİKTE KULLANIN
TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN

AYDINLATICI, KIRIŞIKLIK KARŞITI VE SIKILAŞTIRICI

1ÖLÜ DERİYİ UZAKLAŞTIR (PEELING)
L-ASCORBİK ASİT %10
AHA - PEELING
GLİKOLİK ASİT %8 Güneş Koruyucu ile birlikte kullanın
2SIKILAŞTIR, DOLGUNLAŞTIR
L-ASCORBİK ASİT %10
HYALURONİK 3D
MULTI-MOLEKÜLER
HYALURONİK ASİT %1
3AYDINLAT, SIKILAŞTIR
L-ASCORBİK ASİT %10
SAF VİTAMİN C
L-ASKORBİK ASİT %10
4MAVİ IŞIKTAN VE GÜNEŞTEN KORU
L-ASCORBİK ASİT %10
TONE & SPOT RENK AÇICI, LEKE KARŞITI KREM SPF 50+ suya dayanıklı
Mavi ışık ve UV ışınlarına maruz kaldığın her an
DAHA FAZLA BAKIM ÖNERİSİ

SİZDEN GELENLER


C Vitamini cildin güneşe karşı hassasiyetini artırmaz, gündüzleri de kullanılmasında bir sakınca yoktur. Tam aksine, bir serbest radikal kaynağı olan güneşin sebep olduğu hasarlara karşı cildi korumaya yardım eder; fakat güneş koruyucu kremin yerine geçemez. Bu nedenle erken yaşlanma belirtilerine karşı cildinizi korumak için güneş kreminizi yaz-kış her gün kullanmalısınız.

UV ışınları, alkol ve sigara kullanımı, sigara dumanı, egzoz gazları, kimyasallar ve çevresel toksinler serbest radikal üretimine katkıda bulunarak ince çizgiler, kırışıklıklar, sarkma ve leke gibi cilt yaşlanmasına ait belirtilerin erken dönemde ortaya çıkmasına neden olabilir. Bir elektron donörü olan antioksidan C vitamini, cildi serbest radikal saldırılarına karşı korumaya yardım eder.