CİLT BAKIMI / SUPER SERUMLAR

RETINOL’E 
%0.3 SAF RETINOL + %2 VİTAMİN E SUPER SERUM


Leke, Kırışıklık & Yaşlanma Karşıtı Ultra Güçlü Onarım

30ml

Saf Retinol ve E Vitamini içeren konsantre super serum çizgi ve kırışıklıkların, renk düzensizliklerinin ve gözeneklerin görünümünü düzeltmeye, cilt tonunu aydınlatmaya yardımcı olur.

Form; Susuz formül

Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir.İÇERMEZ


ETKİLİ OLDUĞU CİLT PROBLEMLERİ

Kırışıklıklar ve ince çizgiler, derin gözenekler, solgun ve lekeli ciltler

CİLT TİPLERİ

Tüm cilt tipleri için

Daha önce Retinol içeren ürün kullanmadıysanız cildinizin hassasiyetini kontrol etmek için test ederek kullanmanızı öneririz. Ürünü çene altında ya da kolunuzun iç bölgesine uygulayınız. 24 saat boyunca yıkamayınız. Cildinizde kızarıklık yada soyulma olmadıysa kullanmaya devam edebilirsiniz.

NE ZAMAN VE NASIL UYGULANIR

Sadece geceleri. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı uygun değildir. Günde bir kez sadece geceleri kullanınız. Avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu temiz ve kuru cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cildinizi Retinol’e alıştırmak için 1 hafta boyunca iki günde bir uygulama yapınız. Ardından günde 1 kereden fazla olmamak şartıyla her gece yatmadan önce cildinize uygulayınız. Ürün cilt tarafından emildikten sonra, nemlendirici kreminizi sürünüz.

BİLMEKTE FAYDA VAR
Retinol içerikleri tek başına kullanıldığında kızarıklığa neden olabilir. Formül içerisinde kullanılan E Vitamini cilt bariyerini güçlendirip, cildin nemini artırarak kızarıklığı önlemeye yardımcı olur. Düzenli kullanım sonrası ise kolajen üretimi tetiklendiği için cildin yenilenmesi hızlanır. Retinol cildi UV ışınlarına karşı daha hassas hale getirebilir. Retinol kullanırken güneşten korunma özellikle önemlidir.
UYARILAR VE SAKLAMA KOŞULLARI

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı uygun değildir. Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile retinol içeren diğer ürünlerle bir arada kullanmayınız. Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz çevresine uygulama yapmayınız. Gözle ve dudakla temasından kaçınınız. Retinol güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+SPF koruma faktörlü güneş koruyucu krem uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız.

Saklama Koşulları; Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak saklayınız. Direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza ediniz.

ÇÖZÜM ODAKLI CİLT BAKIMI

1

Kolajen ve elastinin üretimini uyarır. Çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır.

2

Renk düzensizliklerini azaltır, cildi aydınlatır. Cilt bariyerini güçlendirir.

3

Cilt yenilenmesini hızlandırır, gözenekleri sıkılaştırır. 
Cildi yoğun nemlendirir, antioksidan koruma sağlar.


ETKİNLİĞİ KANITLANMIŞ İÇERİK

Retinol'E
A Vitaminin ciltteki en baskın formlarındandır. Saf formda kullandığımız Retinol, çok yönlü kullanım alanına sahiptir. Cildin kolajen artırımında, cilt yenilenmesinde büyük rol oynar. Yüksek antioksidan koruma ile cildin genç kalmasına yardımcı olur.
E Vitamini
Stres, dengesiz ve sağlıksız beslenme, hava şartları cilt bariyerini zayıflatır, vitamin ve mineral ihtiyacını arttırır. E vitamini ile cilt neme doyar, daha sağlıklı ve parlak görünür. Retinol ile birlikle kullanılan E Vitamini ise ciltteki nemi dengeler. Retinol tek başına kullanıldığında kızarıklığa ve soyulmaya neden olabilir. E Vitamini bu soyulmayı engellemeye yardımcı olur. Ayrıca kolajeni tetikler ve cildin yenilenme sürecini hızlandırır.


EN GÜÇLÜ SONUÇLAR İÇİN BİRLİKTE KULLANIN
TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN

LEKE, KIRIŞIKLIK KARŞITI, SIKILAŞTIRICI VE AYDINLATICI

1SIKILAŞTIR, DOLGUNLAŞTIR
L-ASCORBİK ASİT %10
HYALURONİK 3D
MULTI-MOLEKÜLER
HYALURONİK ASİT %1
2LEKELERİ AZALT
L-ASCORBİK ASİT %10
RETINOL'E
%0.3 SAF RETINOL + %2 VİTAMİN E
3MAVİ IŞIKTAN VE GÜNEŞTEN KORU
L-ASCORBİK ASİT %10
TONE & SPOT RENK AÇICI, LEKE KARŞITI KREM SPF 50+ suya dayanıklı
Mavi ışık ve UV ışınlarına maruz kaldığın her an
DAHA FAZLA BAKIM ÖNERİSİ

SİZDEN GELENLER


Cilt yaşlandıkça nem ve sıkılaşma kaybı başlar. Cildinizi retinol ile dışarıdan beslerken, içeriden de bunu desteklemenizi A vitamini içeren  yeşil yapraklı sebzeleri, brokoli, havuç, kayısı gibi besinleri bolca tüketmenizi tavsiye ederim. 

Cilt bakımı emek ve sabır ister. Cildin pürüzsüz ve ışıl ışıl olsun istiyorsan düzenli ve uzun süre kullanıma önem ver.