CİLT BAKIMI / SUPER SERUMLAR

BETA-SOLUTION 
SALİSİLİK ASİT %2 SUPER SERUM


Sivilceye Eğilimli, Siyah Noktaları Olan Karma Ve Yağlı Ciltler

30ml

Yağda çözünebilme özelliği sayesinde gözeneklerin içine derinlemesine nüfuz edebilen Salisilik asit gözenekleri tıkayan ölü deriyi, yağ, kir ve makyaj kalıntılarını parçalayarak uzaklaştırarak, siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Form; Su bazlı formül

Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir.İÇERMEZ


ETKİLİ OLDUĞU CİLT PROBLEMLERİ

Sivilceye eğilimli cilt sorunları, siyah noktalar, aşırı yağlanma ve parlama.

CİLT TİPLERİ

Yağlı ve Karma ciltler.

NE ZAMAN VE NASIL UYGULANIR

Avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu temiz ve kuru cildinize masaj yaparak uygulayınız. Sadece geceleri kullanınız. Cildinizi salisilik asite alıştırmak için 1 hafta boyunca iki günde bir uygulama yapınız. Ardından günde 1 kereden fazla olmamak şartıyla her gece yatmadan önce cildinize uygulayınız. Ürün cilt tarafından emildikten sonra, nemlendirici kreminizi sürünüz. Kullanmadan önce ufak bir bölgede günde bir kez 3 gün boyunca uygulama yaparak cildinizin salisilik asite karşı hassasiyetini test etmenizi tavsiye ederiz. Kullanımı hakkında daha detaylı bilgi için lütfen uyarılar kısmını okuyunuz.


BİLMEKTE FAYDA VAR

Salisilik asiti her gün kullanabilirsiniz. Özellikle sivilceye eğilimli bir cildiniz varsa salisilik asidin sürekli kullanımı gözeneklerinizin temiz kalmasını sağlayacak ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olacaktır.

UYARILAR VE SAKLAMA KOŞULLARI

Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile, retinol ve peptide içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz çevresine uygulama yapmayınız, gözle temasından kaçınınız. Salisilik asit güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+SPF koruma faktörlü güneş koruyucu krem uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız.

Saklama Koşulları; Oda sıcaklığında ve kuru yerde saklayınız, direkt güneş ışığından uzak tutunuz.

ÇÖZÜM ODAKLI CİLT BAKIMI

1

Gözenekleri yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırmaya.

2

Cilt yüzeyindeki sebum miktarını azaltmaya.

3

Cildi sıkılaştırmaya, gözenekleri küçültmeye.

4

Siyah noktaları ve renk düzensizliklerini azaltmaya yardım eder.


ETKİNLİĞİ KANITLANMIŞ İÇERİK

Salisilik Asit
Salisilik asit, sivilceye eğilimli ve yağlı ciltlerde kullanılan bir cilt bakım bileşenidir. Gözeneklerdeki fazla yağı ve ölü deriyi derinlemesine temizleme ve ilerleyen süreçte aşırı yağlanmayı azaltma özelliği ile bilinir, bu da onu yağlı ciltler için mükemmel bir seçenek yapar.


EN GÜÇLÜ SONUÇLAR İÇİN BİRLİKTE KULLANIN
YAĞLI VE KARMA CİLTLER İÇİN

GENİŞLEMİŞ GÖZENEKLER, KIRIŞIKLIK VE İNCE ÇİZGİLERE KARŞI

1GÖZENEKLERİ YAĞDAN ARINDIR (PEELING)
L-ASCORBİK ASİT %10
BETA SOLUTION
SALİSİLİK ASİT % 2Güneş Koruyucu ile birlikte kullanın
2GÖZENEKLERİ SIKILAŞTIR
L-ASCORBİK ASİT %10
GÖZENEK KARŞITI
OLEANOLİK ASİT
3MAVİ IŞIKTAN VE GÜNEŞTEN KORU
L-ASCORBİK ASİT %10
AKNPRO
MATLAŞTIRICI AQUA EMULSİON SPF 50+ Suya Dayanıklı, Mavi ışık ve UV ışınlarına maruz kaldığın her an
DAHA FAZLA BAKIM ÖNERİSİ

SİZDEN GELENLER


SALİSİLİK ASİT Mİ YOKSA GLİKOLİK ASİT Mİ?

Hem salisilik asit hem de glikolik asit ölü deriyi bir arada tutan bağları gevşeterek ciltten uzaklaştıran ve cilt yenilenmesini destekleyen kimyasal peelinglerdir. Bununla birlikte, çalışma mekanizmaları farklıdır. Salisilik asit yağda çözünebilmesi sayesinde gözeneklerin içine girebilir, ölü deriyi ve yağı ovalamaya gerek kalmadan uzaklaştırıp, gözenekleri tertemiz yapar. Gözenekleri derinlemesine temizlediği için sivilce ve siyah nokta oluşumunu önleme yardımcı olur. Bir alpha hydroxy asit (AHAs) olan Glikolik Asit ise suda çözünür. Bu nedenle cilt yüzeyinde biriken ölü deriyi pul pul döker. Bu özelliği Glikolik asiti ince çizgilerin, kırışıklıkların ve lekelerin görünümünü azaltmak için en çok tercih edilen asitlerden biri yapmıştır. Her cilt tipi Glikolik Asitten yararlanabilirken, Salisilik asit en iyi yağlı ve sivilceye eğilimli ciltlerde çalışır